• Na celý den se stanete závodním jezdcem sportovního BMW M3, jako spolujezdec se vedle Vás usadí profesionální trenér, který se Vám bude celý den plně věnovat. Zpočátku se můžete důkladně seznámit s tratí. Za asistence trenéra se naučíte najít ideální stopu, projíždět zatáčky neuvěřitelnou rychlostí, využít všechny vlastnosti vozu a kolo od kola se zlepšovat!

  • Driftování je čím dál tím oblíbenější a rozšířenější způsob závodního ježdění. Principem je vyvolat smyk, udržet ho po celou zatáčku a pokud možno plynule přejít do smyku dalšího. Máme pro Vás připravené 2 dny na rakouském polygonu Wachauring, což je moderní, plně vybavený okruh určený právě pro driftování.

  • 30 koní, maximální rychlost 140 km/h, zrychlení jako formule – to jsou naše závodní motokáry Rotax Max 125, se kterými zažijete koncentrovaný adrenalin při celodenním ježdění. Každý okruhový závodník, včetně pilotů F1 začínal na motokárách!

  • Driften im Schnee und Eis auf einem speziellen Polygon, in der märchenhaften Umgebung der österreichischen Alpen, das ist SNOWMANIA! Erleben Sie zwei fantastische Tage voll von Driften in spezieller Snowarena in Göstling hinter dem Lenkrad eines unserer sportlichen BMW M3 E46 mit 343 PS.

  • Náš závodní team se účastní závodních sérií po celé Evropě. Připojte se k týmu fanoušků a zažijte profesionální motosport na té nejvyšší úrovni.

Zpět na úvodní stranu » Über uns

Über uns

Jak bylo již řečeno v úvodu jsme firma ActionRace. Eventová agentura se specializací na oblast motoristického sportu. Zakladatelem společnosti je Martin Jansa, úspěšný podnikatel a závodní jezdec. Mezi jeho úspěchy patří vítězství Carbonia Cupu, kategorie A9, Porsche Alpenpokal GT Challenge a dvojnásobné vítězství v Drift Challenge Austria.

O nás

Angebotsbulletin als PDF anzeigen (3,9MB)

Naše firma je prověřená dlouhými léty praxe a kromě špičkového zázemí, profesionálního teamu závodních trenérů, mechaniků a produkce Vám můžeme nabídnout i nezapomenutelné zážitky za volantem sportovních vozů. Ať už v podobě auto-eventů, závodních tréninků nebo závodního zázemí pro profesionální závodní jezdce či začátečníky, které pod dohledem našich trenérů, provedeme závodní stopou a naučíme bezpečně ovládat vůz na jeho limitu.

Náš závodní tým, ve kterém v pozici trenérů figurují jména jako např. Adam Lacko - hvězda FIA European Truck Racing Championship,Tomáš Mičánek- vítez Dunlop Drift Challenge Austria 2016 nebo Michal Vorba favorit Octavia Cupu a mistr ČR na okruzích, Endurance 2014 + 2015 s Ferrari F430GT, má skvělé předpoklady k tomu, Vás naučit umění závodního sportu a právě tyto hvězdy Vám poskytnout výuku závodní jízdy v závodních speciálech BMW M3. V případě, že profesionálním jezdcem již jste, rádi Vám poskytneme zázemí našeho závodního teamu.

Kromě možnosti stát se opravdovým závodníkem, pro Vás či Vaši firmu rádi uspořádáme ,,zážitek“ formou auto-eventu s motoristickou tématikou. Můžete s námi projet horské průsmyky v Rakousku na Expedition Tour či si na vlastní kůži vyzkoušet největší závodní okruhy na kterých vítězí ta neslavnější jména závodní scény, v Personal Challenge. Postaráme se nejen o Vaše bezpečí a večerní zábavu, ale zorganizujeme pro Vás nezapomenutelné dny plné akce.

Auto-eventy můžete absolvovat ve svých vozech, nebo pro Vás máme připravenou i variantu v níž Vám zapůjčíme naše sportovní vozy. Můžete využít programu, kde budete řídit opravdu luxusní auta a bonusem je, že po několika desítkách kilometrů budete mít možnost přesednout do jiného z vozů. Vyzkoušet během jedné hodiny např. Porsche GT3 i Micubishi EVO je jak jistě víte, neuvěřitelný rozdíl, ale hlavně zábava. A kdo by nechtěl sedět za volantem např. Ferrari, Porsche,Mustangu nebo Dodge RAM ?

O nás

Mezi další závodní eventy s personal coachingem, které Vám můžeme nabídnout, patří program RacingMania, který se věnuje především okruhovému závodění, DriftMania na polygonu v rakouském Melku nebo Snowmania, drift na ledové rallye. To vše Ve flotile našich BMW M3.

Pokud Vás láká jednodenní program, kde např. se svými obchodními partnery, zažijete opravdový závod v motokárách Rotax Max, můžete využít i naší nabídky Go-Karts Mania Disponujeme opravdu kvalitním zázemím. Jsme vybaveni servisními vozidly, jako je např. odtahová služba, transportní kamion nebo i doprovodné zavazadlové vozidlo. Máme technické vybavení pro komunikaci a bezpečnou jízdu. GPS, časomíry, vysílačky a profesionální závodní zázemí.. To vše s námi můžete využít nejen v den Vašeho eventu, ale také si naši techniku můžete pronajmout.

Těšíme se na budoucí spolupráci s Vámi!

Váš tým ActionRace

 

Untitled Document
CHCI SI TO VYZKOUŠET !
Jestliže máte zájem o jakoukoliv naší mánii, vyplňte si formulář
a my Vás budeme kontaktovat s nabídkou zpracovanou přesně pro Vás.
Chci zažít jízdu na autodromu v závodním speciálu BMW. Další informace o Racingmanii ZDE ...
Vaše jméno:
E-mail:
Telefon:
Orientační datum akce:
Máte na nás dotaz?
Opište text z obrázku:
Před odesláním formuláře je nutné vyplnit
Jméno, E-mail a ochranu proti spamu!
+420 721 768 488
Martin Kovář - produkce
E-mail: kovar@actionrace.cz
představujeme náš team

Tomáš Mičánek
trenér

Liste der Trainer