• Na celý den se stanete závodním jezdcem sportovního BMW M3, jako spolujezdec se vedle Vás usadí profesionální trenér, který se Vám bude celý den plně věnovat. Zpočátku se můžete důkladně seznámit s tratí. Za asistence trenéra se naučíte najít ideální stopu, projíždět zatáčky neuvěřitelnou rychlostí, využít všechny vlastnosti vozu a kolo od kola se zlepšovat!

  • Driftování je čím dál tím oblíbenější a rozšířenější způsob závodního ježdění. Principem je vyvolat smyk, udržet ho po celou zatáčku a pokud možno plynule přejít do smyku dalšího. Máme pro Vás připravené 2 dny na rakouském polygonu Wachauring, což je moderní, plně vybavený okruh určený právě pro driftování.

  • 30 koní, maximální rychlost 140 km/h, zrychlení jako formule – to jsou naše závodní motokáry Rotax Max 125, se kterými zažijete koncentrovaný adrenalin při celodenním ježdění. Každý okruhový závodník, včetně pilotů F1 začínal na motokárách!

  • Drifting on the snow and ice on a special polygon, everything in a fairytalelike surroundings of austrian Alps, that is SNOWMANIA! You will expirience two fantastic days full of drifts in the special Snowarena in Göstling behind a steering wheal of one of our sport BMW M3 E46 with a 343 horse power.

  • Náš závodní se účastní závodních sérií po celé Evropě. Připojte se k týmu fanoušků a zažijte profesionální motosport na té nejvyšší úrovni.

Zpět na úvodní stranu » About us

About us

Jak bylo již řečeno v úvodu jsme firma ActionRace. Eventová agentura se specializací na oblast motoristického sportu. Zakladatelem společnosti je Martin Jansa, úspěšný podnikatel a závodní jezdec. Mezi jeho úspěchy patří vítězství Carbonia Cupu, kategorie A9, Porsche Alpenpokal GT Challenge a dvojnásobné vítězství v Drift Challenge Austria.

O nás

Show offer bulletin in PDF (3,9MB)

Naše firma je prověřená dlouhými léty praxe a kromě špičkového zázemí, profesionálního teamu závodních trenérů, mechaniků a produkce Vám můžeme nabídnout i nezapomenutelné zážitky za volantem sportovních vozů. Ať už v podobě auto-eventů, závodních tréninků nebo závodního zázemí pro profesionální závodní jezdce či začátečníky, které pod dohledem našich trenérů, provedeme závodní stopou a naučíme bezpečně ovládat vůz na jeho limitu.

Náš závodní tým, ve kterém v pozici trenérů figurují jména jako např. Adam Lacko - hvězda FIA European Truck Racing Championship,Tomáš Mičánek- vítez Dunlop Drift Challenge Austria 2016 nebo Michal Vorba favorit Octavia Cupu a mistr ČR na okruzích, Endurance 2014 + 2015 s Ferrari F430GT, má skvělé předpoklady k tomu, Vás naučit umění závodního sportu a právě tyto hvězdy Vám poskytnout výuku závodní jízdy v závodních speciálech BMW M3. V případě, že profesionálním jezdcem již jste, rádi Vám poskytneme zázemí našeho závodního teamu.

Kromě možnosti stát se opravdovým závodníkem, pro Vás či Vaši firmu rádi uspořádáme ,,zážitek“ formou auto-eventu s motoristickou tématikou. Můžete s námi projet horské průsmyky v Rakousku na Expedition Tour či si na vlastní kůži vyzkoušet největší závodní okruhy na kterých vítězí ta neslavnější jména závodní scény, v Personal Challenge. Postaráme se nejen o Vaše bezpečí a večerní zábavu, ale zorganizujeme pro Vás nezapomenutelné dny plné akce.

Auto-eventy můžete absolvovat ve svých vozech, nebo pro Vás máme připravenou i variantu v níž Vám zapůjčíme naše sportovní vozy. Můžete využít programu, kde budete řídit opravdu luxusní auta a bonusem je, že po několika desítkách kilometrů budete mít možnost přesednout do jiného z vozů. Vyzkoušet během jedné hodiny např. Porsche GT3 i Micubishi EVO je jak jistě víte, neuvěřitelný rozdíl, ale hlavně zábava. A kdo by nechtěl sedět za volantem např. Ferrari, Porsche,Mustangu nebo Dodge RAM ?

O nás

Mezi další závodní eventy s personal coachingem, které Vám můžeme nabídnout, patří program RacingMania, který se věnuje především okruhovému závodění, DriftMania na polygonu v rakouském Melku nebo Snowmania, drift na ledové rallye. To vše Ve flotile našich BMW M3.

Pokud Vás láká jednodenní program, kde např. se svými obchodními partnery, zažijete opravdový závod v motokárách Rotax Max, můžete využít i naší nabídky Go-Karts Mania Disponujeme opravdu kvalitním zázemím. Jsme vybaveni servisními vozidly, jako je např. odtahová služba, transportní kamion nebo i doprovodné zavazadlové vozidlo. Máme technické vybavení pro komunikaci a bezpečnou jízdu. GPS, časomíry, vysílačky a profesionální závodní zázemí.. To vše s námi můžete využít nejen v den Vašeho eventu, ale také si naši techniku můžete pronajmout.

Těšíme se na budoucí spolupráci s Vámi!

Váš tým ActionRace

 

Untitled Document
CHCI SI TO VYZKOUŠET !
Jestliže máte zájem o jakoukoliv naší mánii, vyplňte si formulář
a my Vás budeme kontaktovat s nabídkou zpracovanou přesně pro Vás.
Chci zažít jízdu na autodromu v závodním speciálu BMW. Další informace o Racingmanii ZDE ...
Vaše jméno:
E-mail:
Telefon:
Orientační datum akce:
Máte na nás dotaz?
Opište text z obrázku:
Před odesláním formuláře je nutné vyplnit
Jméno, E-mail a ochranu proti spamu!
+420 721 768 488
Martin Kovář - produkce
E-mail: kovar@actionrace.cz
představujeme náš team